1 Mayıs 2020, 19:53
 
admin
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
100
Mesajlar
0

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi kelimesinin sözlük anlamı, insanı yüksek özverilere götüren ilgi duygusudur. Sevgi kelimesi en çok duyulan ve söylenen bir kelimdir. Hayatın her alanında kendini gösteren insani bir duygudur sevgi.

Sevgi hissini bir başka insana, bitkiye, hayvana veya eşyaya duymak mümkündür. Yani sevgi her zaman insanlar arasında olmaz. Her şeye karşı sevgi duyulabilir. Örneğin bir kişi için sevgi denildiğinde eşi aklına gelirken kimi için anne veya baba kimi için bir eşya kimi için ise işi aklına gelir. Sevgi yoğun yaşanan ve hayatın devamlılığını sağlayan bir şeydir. Bir kişinin hayatında sevdiği bir şey yoksa her daim mutsuz olur ve psikolojik sorunlar yaşar. Ancak hayatında sevdi olan kişiler her türlü zorluğu hissettikleri sevgi ile aşabilirler. İste sevgi bu denli önemli bir duygudur. Bu sebepledir ki sevgi her insan için büyük önem taşır. İnsanlar bir çok şeyi sırf sevgiden nasip olmak için yaparlar. Sevgi insanların hayata bağlanmalarında büyük bir sebep olmaktadır.

Hayatını güzelleştirmek veya daha anlamlı bir hale getirmek isteyen kişilerin sevmeyi ve sevilmeyi iyi bilmesi gerekir.


Bir önceki yazımız olan Ünsüz Benzeşmesi İle İlgili Örnekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Etiket: sevgi ile ilgili bir kompozisyon
 • 09 Aralık 2019 | 22:24:30
  Anonim

  Anonim
  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Sevgi dünyadaki en önemli şey bence insanlar sevdikleri kişilerin yanında mutlu olurlar onları özledikleri için gördüklerinde çok mutlu olurlar ben dayımı çok seviyorum ama sadece yazları görüşebiliyoruz

   
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2020, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.