Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Bu konu admin tarafından 1 sene önce açıldı, 274 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
admin
Üyelik Zamanı: 1 ay önce
Konu Sayısı: 1394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Sevgi İle İlgili Kompozisyon

Sevgi kelimesinin sözlük anlamı, insanı yüksek özverilere götüren ilgi duygusudur. Sevgi kelimesi en çok duyulan ve söylenen bir kelimdir. Hayatın her alanında kendini gösteren insani bir duygudur sevgi.

Sevgi hissini bir başka insana, bitkiye, hayvana veya eşyaya duymak mümkündür. Yani sevgi her zaman insanlar arasında olmaz. Her şeye karşı sevgi duyulabilir. Örneğin bir kişi için sevgi denildiğinde eşi aklına gelirken kimi için anne veya baba kimi için bir eşya kimi için ise işi aklına gelir. Sevgi yoğun yaşanan ve hayatın devamlılığını sağlayan bir şeydir. Bir kişinin hayatında sevdiği bir şey yoksa her daim mutsuz olur ve psikolojik sorunlar yaşar. Ancak hayatında sevdi olan kişiler her türlü zorluğu hissettikleri sevgi ile aşabilirler. İste sevgi bu denli önemli bir duygudur. Bu sebepledir ki sevgi her insan için büyük önem taşır. İnsanlar bir çok şeyi sırf sevgiden nasip olmak için yaparlar. Sevgi insanların hayata bağlanmalarında büyük bir sebep olmaktadır.

Hayatını güzelleştirmek veya daha anlamlı bir hale getirmek isteyen kişilerin sevmeyi ve sevilmeyi iyi bilmesi gerekir.

Bir önceki yazımız olan Ünsüz Benzeşmesi İle İlgili Örnekler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Anonim
Sevgi dünyadaki en önemli şey bence insanlar sevdikleri kişilerin yanında mutlu olurlar onları özledikleri için gördüklerinde çok mutlu olurlar ben dayımı çok seviyorum ama sadece yazları görüşebiliyoruz
Konuya Bir Cevap Yazın

Son Yazılar

  • 3 Kayıtlı Üye
  • Son Üye admin