Okulda kullandığınız kaynaklar nelerdir?

Bu konu admin tarafından 1 sene önce açıldı, 314 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
admin
Üyelik Zamanı: 1 ay önce
Konu Sayısı: 1381
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Okulda kullandığınız kaynaklar nelerdir? Kısaca yazınız

Okul hayatımızda okullarımızda kullandığımız kaynaklar sürekli olarak özenli ve düzgün bir şekilde kullanmamız gereken önemli kaynaklardır. Biz öğrencilerin iyi bir şekilde eğitim görmemiz açısından okulda var olan kaynaklara sahip olmamız gerekmektedir. Yazı tahtası, sıralar, masalar, panolar, kütüphaneler, spor salonları bizlerin eğitim ve spor alanında kendimiz geliştirmemiz ve sağlıklı bir şekilde bilgiler almamız için çok önemlidir. 

Okulda kullandığınız kaynaklar nelerdir?

Ayrıca okul kaynaklarına sahip çıkılması ve okul kaynaklarının özenli ve güzel olması bizlerin okulu sevmemizi pekiştirecektir. Okulu sevmemiz gelecekte başarılı bir öğrenci olmamızı ve ülkemiz için yararlı bir birey olmamızı tetikleyen bir konu olarak önemsenmesi gerekmektedir.

Okulda kullandığımız kaynaklar akıllı tahtalar en başta gelir bence daha sonra elektirik ve su ,sıralar normal tahtalar ,tahta kalemi veya tebeşirler .

Öğrencilerin oturmaları için sıralar , not alabilmeleri için defter ve kalem . Duyuruları ve etkinlikleri asabilmek için panolar kullanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Anonim
Okulda bir sürü kaynak bulunmaktadır ve bunlar biz öğrencilerin bilgiler öğrenmesi ve pekiştirmesi içindir. Bu kaynaklara dikkatlü ve özenli davranmalıyız. Okulda bir sürü teknolojik kaynağımız da bulunmaktadır.
Konuya Bir Cevap Yazın

Son Yazılar

  • 3 Kayıtlı Üye
  • Son Üye admin