auto
9 Eylül 2019, 13:25
 
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
1262
Mesajlar
0

Okula hazırlıksız gitmek ders başarımızı nasıl etkiler?

Okula hazırlıksız gitmek ders başarımızı nasıl etkiler? Kısaca Bilgi veriniz

Okula hazırlıksız gitmek ders başarımızı ve notlarımızı her zaman kötü etkiler. Bunun temel sebebi derslerde kullanacağımız eşyaların olmamasından dolayı dersi anlamakta güçlük çekmemizdir.

Okul hayatımızın en önemli kurallarından biri okul eşyalarımızı eksiksiz derse götürmektir. Bu kural ders başarımızı her zaman etkiler. Bu sorun için okul çantamızı her zaman bir önceki geceden hazırlamamız gerekir. Sabahları uyku sersemi iken bazı eşyalarımızı unutabiliriz. Bu yüzden her zaman yatmadan önce yarının eşyalarını hazırlamamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ders sırasındaki hangi davranışlarımız başkalarını rahatsız eder? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • 10 Aralık 2019 | 00:23:36
  Anonim

  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Okula hazırlıksız gitmememiz gerekiyor yoksa tüm ders boyunca öğretmenden laf yeriz.Sonra da verilen ödevleri rahat yapamayız.dersi öğrenemeyiz.Bu yüzden yine laf yeriz bence unutmamak lazım

   
  Bağlantı
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2021, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.