auto
21 Ocak 2021, 5:17
 
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
1262
Mesajlar
0

İletişim araçları ile neler yapabiliriz?

İletişim araçları ile neler yapabiliriz? Kısaca araştırınız

iletişim araçları nelerdir

İletişim araçları teknolojinin ilerlemesi ile birlikte bir çok kişinin kullandığı bir araç haline gelmiştir. İletişim araçlarından en çok kullanılan Cep telefonu ve bilgisayar gibi araçlar neredeyse herkeste ve her evde bulunan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünleri iletişim için ve farklı amaçlar içinde kullanabilmekteyiz.

İletişim araçlarını daha çok sevdiklerimizi arayıp konuşmak için, onlar ile mesaj ile sohbet etmek için veya onlar ile görüntülü konuşarak iletişim kurmamıza yarar. İletişim araçları sadece bizleri karşımızda ki insan ile görüşmemizi sağlayan bir araç değildir. İletişim araçları bazen haberlere ulaşmamıza, bilgi sahibi olmamıza, çeşitli araştırmalar yapmamıza ve boş zamanlarımızda vakit geçirmemizi sağlar. İletişim araçlarının yaygın olması dünyada gerçekleşen hiç bir şeyin gizli kalmamasını da sağlamaktadır. İletişim araçları günümüzde en çok kullanılan teknolojik araçlardır.

Bir önceki yazımız olan Sokak hayvanlarına yardım etmek neden önemlidir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • 02 Eylül 2019 | 20:22:29
  Rahmi

  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Hayal gücünüze bağlı olarak değişir bence.Neler yapılabileceği hakkında bir sınır yok.Sadece doğru şeyler için kullanmalıyız.Yaşamı kolaylaştırmak ve bilgi edinmek için

   
  Bağlantı
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2021, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.