24 Mayıs 2020, 18:56
 
admin
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
100
Mesajlar
0

Dostluk İle İlgili Kompozisyon

Dostluk İle İlgili Kompozisyon

Candan yakın hissedip güvendiğimiz, korkmadan sırtımızı dayadığımız, iyi ve kötü günde yanımızda gördüğümüz kişidir dost.

Hayatımız boyunca arkadaşlarımız çok olur, yakınlarımız ve çevremizi oluşturan herkes sayısız olur. Fakat dost yeganedir. Bir olur iki olur üç olur sayısı az olur ama dünya kadar dopdoludur. Kıymetli bir sözdür yanında saçmalayabildiğin kişidir dostun. Evet dostlarımızın yanında rahat olur eğlenir güzel anılar biriktiririz. Hayatın zorlukları karşısında en iyi ilaç dostlarımız olur. Uzakta olsa da kendini tüm samimiyet ve sıcaklığıyla yanımızda hissettirebilendir dost. Her zaman yanımızda olmasına gerek olmaz. Her türlü herkesten farklı olduğunu ve her zaman var olduğunu bilmemiz yeterli olur.

Dostluk her zaman bulunmaz. Değerini bilmek için bazen fedakarlık yapmak, üzüntüsünü sevincini paylaşmak, anlamak, destek olmak gerekir. Kısaca dostluk canı can bilmek demektir


Bir önceki yazımız olan Kurtuluş Savaşı İle İlgili Kompozisyon Örneği başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
2019-2020, Forum Eodev.
Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.