auto
8 Mayıs 2019, 11:48
 
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
1262
Mesajlar
0

Buluşlar hayatımızı nasıl etkilemiştir?

Buluşlar hayatımızı nasıl etkilemiştir? Kısaca araştırma yapınız

Buluşlar tarih boyunca insanlığın hayatını kolaylaştırmak için yapılmıştır. Yapılan bir çok buluş sayesinde insanlar hayatlarında bir çok şeyden tasarruf etmeye başlamıştır. Günümüzde de bir çok bilim adamı farklı buluşlar yapmaktadır.

Buluşlar hayatımızı her zaman olumlu etkiler. Buluşlar insan hayatına direk etki eden, işlerimizi zamandan ve kuvvetten tasarruf etmemizi sağlar. Buluşlar bu yüzden insan hayatına olumlu etki bırakırlar. Eski zamanlar da bir çok buluş gerçekleşmiştir. Bu buluşlar o zamana göre o zamanın insanlarının hayatlarını kolaylaştırmıştır. Eski buluşlar günümüzde pek önem görmez. Günümüz teknolojisine göre yapılan buluşlar bizlere daha çok fayda sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan 23 Nisan ne zamandan beri çocuk bayramı olarak kutlanmaktadır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Forum Kitabı Benzer Konuları:

 • buluşlar hayatımızı nasıl etkiler forum kitabı
 • 02 Eylül 2019 | 20:34:33
  Pelin

  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Hayatları kolaylaştıran buluşlar da vardır dünyamızı öğrenmemizi kolaylaştıran buluşlarda .İş gücümüzü azaltan buluşlarda yani hayatın her alanında bunlardan faydalanmaktayız.

   
  Bağlantı
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2021, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.