15 Aralık 2019, 0:57
 
zülal
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
392
Mesajlar
0

“Bayrak” sözcüğü size neleri çağrıştırıyor? Anlatınız.

“Bayrak” sözcüğü size neleri çağrıştırıyor? Anlatınız. Kısaca bilgi veriniz

Bayrak bana bağımsızlığı canlandırıyor. Türk Milletinin tarihten de görüldüğü üzere hep bir baskı ve saldırı içindedir. Bunlara karşı direnmek ve karşı gelmek için pek çok badireler atlatmışlardır.Bu olaylar karşısında cesur kalmışlardır.

Türk milleti vatan sevgisi ve iman gücüyle kazandığı savaşlar sadece al yıldızlı Türk Bayrağını göklerden indirmemek ve hep gökyüzünde dalgalanmasını istedikleri içindi.Yakın zamanda olan darbe girişiminde bile Türk Milletinin öyle kolay devrilmeyeceğini al yıldızlı bayrağımızın öyle kolay göklerden indiremeyeceklerini bir kez daha anlamış bulundular. Bu mücadele ve zorlukların üstesinden gelmeye çalışmamızın nedeni bağımsızlığımızı başka devletlerin ellerine vermek istemiyor olmamızdır.hep Bayrağımızı göklerde tuttuk ve tutmaya devam edeceğiz.


Bir önceki yazımız olan Günlük yaşamda yaptığınız hareketleri düşünerek kuvvetin bu hareketlere etkilerinin neler olduğunu belirleyiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • 15 Aralık 2019 | 00:57:30
  Anonim

  Anonim
  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Bayrak bu ülkenin insanı için çok şey anlatır.En başta renkleriyle.Rengi şehitlerimizin kanlarını temsil eder ve ülke için çok değerlidir.Her zaman temiz olmasını isteriz.İstemekle kalmaz üzerine leke gelmesin diye çok titizleniriz

   
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2020, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.