26 Haziran 2020, 6:08
 
admin
Forum Yöneticisiadmin
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
100
Mesajlar
0

Atatürk İle İlgili Kompozisyon

Atatürk İle İlgili Kompozisyon

Lider, idealist, karizmatik, öngörülü bir kişiliğe sahip olan Mustafa Kemal Atatürk tüm bu özelliklerini yurdumuz için faydalı olma uğruna kullanarak bizlere örnek teşkil etmistir.

Sayısız ilke ve inkilaplariyla bizlere sunmuş olduğu yüksek hayat standardı sağlayan yeniliklerden ve düzenlemelerden dolayı Mustafa Kemal Atatürk’e müteşekkiriz. Yurdumuzu tehlikeye sokan savaşlara karşı duruşu, mücadeleci ruhu ile orduyu komuta edişinden ötürü bir kez daha başarılar elde eden ve tarih yazan milletimiz dünyaya örnek oldu. Atatürk’ün çeşitli çalışmaları, kıvrak zekası ve başarıları ile adını yurt dışında duyurmuş dünyada örnek alınıp takdir edilecek bir isim haline gelmiştir.

Atatürk’ü tanımakla hayatımıza katacağımız düşünce ve fikre sahip olup farklı bakış açısına sahip olabir, olayları gözlemlemede, değerlendirmede ve neticelendirmede Atatürk’ün bilgi ve tecrübesinden öğrendiklerimizle daha iyi neticelendirebiliriz.


Bir önceki yazımız olan Birlik Beraberlik ve Dayanışma İle İlgili Kompozisyon başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
2019-2020, Forum Eodev.
Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.