Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler?

Bu konu admin tarafından 1 sene önce açıldı, 77 kere okundu ve 1 Cevap verildi.
admin
Üyelik Zamanı: 1 ay önce
Konu Sayısı: 1394
Yanıt Sayısı: 0
1 sene önce

Arkadaşınızın oyun oynarken kurallara uymaması sizi nasıl etkiler? Kısaca araştırma yapın

Oyun oynarken arkadaşlarımın kurallara uymasını isterim. Kurallara uymadığı zaman daha çok sinirlenirim ve o arkadaşımla oyun oynamak istemeyebilirim. Arkadaşımı uyarırım ilk olarak bir daha yapmaması gerektiğini söylerim ve bir daha yaparsa onunla oyun oynamam. Arkadaşlarımla oyun oynarken bende kurallara uymaya dikkat ederim.

Oyun oynadığımız zamanlar kurallara uymak oyundan zevk almak ve eğlenmek için çok önemlidir. Bu sebeplerden dolayı mutlaka kurallara uyulmalıdır. Eğer kurallara uymazsak bir çok anlaşmazlıkta beraberinde gelir. Bu anlaşmazlıklar arkadaşlarımız ile aramızda bir çok sorunlar meydana gelmesine sebep olur. Kurallara uyarak oyunlar oynamalı ve arkadaşlarımızı da kurallara uyması için mutlaka uyarmalıyız.

 

Bir önceki yazımız olan Olumlu ve olumsuz davranışlarınız sizi ve arkadaşlarınızı nasıl etkiler? Örneklerle açıklayınız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Anonim
Oyun oynarken kurallara uymayan kişiler oyunun zevkli olmasını engeller ve herkes kurallara uymamaya başlar. Kuralın olmadığı bir oyun ise keyifli olmaktan çıkar ve kimse oynamaz.
Konuya Bir Cevap Yazın

Son Yazılar

  • 3 Kayıtlı Üye
  • Son Üye admin