16 Aralık 2019, 0:31
 
zülal
Üyelik
Gizli
Nerden?
Türkiye
Konular
392
Mesajlar
0

15 Temmuz’da milletimiz nasıl bir tehlike atlatmıştır? Milletimiz bu tehlikenin üstesinden nasıl gelmiştir?

15 Temmuz’da milletimiz nasıl bir tehlike atlatmıştır? Milletimiz bu tehlikenin üstesinden nasıl gelmiştir? Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.

15 temmuz darbesi ülkemiz için bir dönüm noktasıydı. Geçmişte yaşanılan 12 eylül 1980 darbesini Türk halkına tekrar yaşatmak istediler. Türk halkı tarihte yazıldığı gibi Milli mücadele zamanında ulusun da asker olduğu gibi 15 temmuzda da yine ulus bir asker olup düşmanı püskürttü.

Darbe haberini duyar duymaz ve Cumhur başkanımızın söylemi üzerine sokaklara dökülen Türk halkı tanklara kafa tutarak darbe girişimini önlemeye çalıştılar. Belki silahları yoktu ama kalplerindeki iman gücü ve vatan sevgisiyle düşmana kafa tutarak bayrağımızı göklerden indirmedik ve indirmeyeceğiz. Bu hareketle dış ülkelerde bir kez daha Türklerin korkusuz ve cesur olduğunu, Vatanına ve milletine olan saygı , sevgisini ve bağlılığını görmüş oldular. Türk milletini yıkamadılar ve yıkamayacaklar.


Bir önceki yazımız olan Ülkemizde nüfus neden her yere eşit dağılmamış olabilir? Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

 • 16 Aralık 2019 | 00:31:26
  Anonim

  Anonim
  Konular
  10
  Mesajlar
  1

  Ülke hain bir planın içine sürüklenmiştir.Ama yüce Türk Milleti bu saldırıda silahların ve tankların karşısına geçerek ülkenin değerlerini demokrasiyi hainlere karşı korumuştur.Ülkemiz her zaman olduğu gibi milletiyle var olmuştur

   
 • Yalnızca Uzun Yorumlar Kabul Edilecektir - Konuyu Geliştirecek Bir Yorum Yazınız. 💬


  Ana Sayfa Gizlilik Politikası İletişim S.S.S
  2019-2020, Forum Eodev.
  Forum e-Odev Copyright © 2019-2020
  Site içerisinde yer alan tüm dosyaların tüm hakları site yöneticilerine aittir. İçeriklerin kısmen yada tamamını izinsiz almak yasal olarak suçtur.